Sweet Sin
Niuportas, vienas mažiausių miestelių, esančių Rodo saloje. Šis miestas pasidalinęs į dvi dalis: Pagrindinis Niuportas - tai nuo seno įkurtas raganų miestas ir Port Estrella - vilkolakių kaimelis miškų apsuptyje.Jau nuo seno vietinės raganos sudarė taikos sutartį su Port Estrellos vilkolakių gauja, leidžiančią šimtmečius dviems rasėms gyventi taikoje. Tačiau pamažu viskas ima keistis. Ir ne į gerą...Ilgus metus Rossum šeima sėkmingai valdė šį miestą, nė nenutuokdami, kad yra pogrindinis gyvenimas, ir kad seniausieji miesto gyventojai visai ne žmonės.. Tačiau ir šiai informacijai nebuvo būtina išlysti į paviršių, kadangi vidinių nesutarimų Niuportas nėra matęs.Tačiau... (tęsinį skaitykite ČIA).

stiliaus bandymai

ne skarelių reikalas
 
naktiestyloj
DC
Kitas veikėjas:


      
MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
 
Tue 01 May 2018
 
Wed 02 May 2018
 
Thu 03 May 2018
 
Fri 04 May 2018
 
Sat 05 May 2018
 
Sun 06 May 2018
 
Mon 07 May 2018
 
Tue 08 May 2018
 
Wed 09 May 2018
 
Thu 10 May 2018
 
Fri 11 May 2018
 
Sat 12 May 2018
 
Sun 13 May 2018
 
Mon 14 May 2018
 
Tue 15 May 2018
 
Wed 16 May 2018
 
Thu 17 May 2018
 
Fri 18 May 2018
 
Sat 19 May 2018
 
Sun 20 May 2018
 
Mon 21 May 2018
 
Tue 22 May 2018
 
Wed 23 May 2018
 
Thu 24 May 2018
 
Fri 25 May 2018
 
Sat 26 May 2018
 
Sun 27 May 2018
 
Mon 28 May 2018
 
Tue 29 May 2018
 
Wed 30 May 2018
 
Thu 31 May 2018